Terapię uzależnień Biorezonansem magnetycznym wprowadziliśmy w naszym Ośrodku z myślą o wszystkich, którzy borykają się z różnego rodzaju problemami np.: uzależnienia (alkohol, nikotyna, słodycze, narkotyki), a także dla osób, które zmagają się ze stresem, obniżoną odpornością, depresją.

Dzięki terapii BRT likwidujemy różnego rodzaju uzależnienia w szczególności od nikotyny, alkoholu czy słodyczy. Terapie wykonywane w naszym Ośrodku świetnie sprawdzają się również w walce ze stresem czy depresją

Terapia biorezonansowa daje rewelacyjne wyniki w walce z nałogami, w szczególności w połączeniu z terapią stacjonarną oraz hipnozą.

W czasie terapii leczącej eliminowany jest głód alkoholowy nikotynowy czy narkotyczny. Terapia jest bezbolesna, nieinwazyjna, nie ma skutków ubocznych. W zależności od pacjenta głód ustępuje od kilku minut do kilku/kilkunastu godzin od zabiegu. Terapie uzależnień – ich skuteczność sięga 80%. Terapia trwa ok. 50 min, ilość zabiegów dopasowywana jest indywidualnie do pacjenta.
Po terapii w organizmie trwa proces wydalania toksyn, a organizm „przestawia się” na tryb bez dostarczanej mu używki. Może to powodować przemijające dolegliwości: posmak metaliczny w ustach, senność, rozdrażnienia, dekoncentrację. Objawy te zazwyczaj szybo mijają.
Po terapii wskazane jest picie dużej ilości wody oraz częstsze kąpiele bądź prysznice dla szybszego usunięcia toksyn z organizmu pacjenta.

 

 

 

 

 

Kontakt

Więcej informacji na temat leczenia uzależnień behawioralnych znajdziesz pod numerami telefonów podanymi na stronie głównej, a także w zakładce Kontakt. Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień i Ośrodek Odwykowy „WSPARCIE” w województwie pomorskim zachęca do skorzystania ze specjalistycznej pomocy.

 

 

×

Formularz kontaktowy