Prowadzimy krótkie stacjonarne lub indywidualne zajęcia dotyczące wpływu spożywania alkoholu na prowadzenie pojazdów mechanicznych.  

 

Oferta skierowana jest do osób indywidualnych, które utraciły prawo jazdy w wyniku prowadzenia pojazdu mechanicznego pod wpływem alkoholu, ubiegające się o jego ponowne wydanie. Bądź grupy osób które prowadzą pojazdy mechaniczne podczas wykonywania obowiązków służbowych np.: kierowcy zawodowi, firmy z siecią reprezentantów handlowych, służby mundurowe, inne.

Celem takiego szkolenia lub spotkań indywidualnych jest wyeliminowanie ryzyka prowadzenia pojazdów mechanicznych po spożyciu alkoholu. Podczas spotkania bądź krótkiego pobytu w naszym ośrodku zostanie przedstawiona:

  • wiedza na temat wpływu alkoholu na organizm człowieka,
  • autodiagnoza stylu i ilości spożywanego alkoholu,
  • wiedza na temat przepisów prawnych a skutków prowadzenia pojazdów mechanicznych pod wpływem alkoholu

Zajęcia odbywają się w postaci: prelekcji, ankiety, wywiadu, prezentacji multimedialne oraz ćwiczeń. Terminy i miejsca spotkań ustalane są każdorazowo indywidualnie.

 

 

 

 

Kontakt

Jeżeli uważasz, że uzależnienie od alkoholu może być Twoim problemem, zachęcamy do leczenia i skorzystania z pomocy naszego Specjalistyczny Ośrodek Terapeutyczny „WSPARCIE” w województwie pomorskim.

 

 

×

Formularz kontaktowy