Witaj w ośrodku „Wsparcie”

Jesteśmy ośrodkiem kameralnym, zapewniającym pełną anonimowość, poczucie prywatności i bezpieczeństwa. Nasz ośrodek nastawiony jest na przyjęcie maksymalnie do 8 pensjonariuszy. Dzięki pobytowi w niewielkiej grupie osób, możesz u nas czuć się swobodnie. Takie poczucie stwarzają też terapeuci i personel ośrodka. Oferujemy pobyt w pokojach jedno-, lub dwuosobowych.

Nie bez znaczenia jest też położenie ośrodka – z dala od zgiełku miasta, w sercu pięknej kaszubskiej przyrody. Pobyt w naszym niezwykle malowniczo położonym ośrodku sprzyjać będzie z pewnością autorefleksji, zastanowieniu się nad własnym życiem i być może zaczątkiem czegoś nowego. Zgiełk miasta, pośpiech, problemy codziennego życia takich możliwości z pewnością nam nie dają. Aby odnaleźć siebie, na nowo zacząć planować i marzyć, wyznaczyć drogę nowym wartościom, warto przyjechać do nas. Oferujemy wsparcie, pomoc, życzliwość i zrozumienie.

 

Dlaczego nasz ośrodek ?

 

Stacjonarne leczenie uzależnienia od alkoholu

Alkoholizm to uzależnienie polegające na okresowym spożywaniu różnego rodzaju napojów alkoholowych w celu doznawania ich działania psychicznego, a czasem także dla uniknięcia złego samopoczucia. Jego istotą jest uzależnienie – zarówno psychiczne jak i fizyczne. 


Pokaż więcej

Indywidualna terapia uzależnienia od alkoholu

Narkomania to patologiczne zjawisko społeczne polegające na uzależnieniu, do którego dochodzi na skutek krótko lub długotrwałego zażywania substancji odurzających, leków (głównie przeciwbólowych środków narkotycznych) bądź innych środków uzależniających.


Pokaż więcej

Szkolenia / terapia
dla kierowców

Oferta skierowana jest do osób indywidualnych, które utraciły prawo jazdy w wyniku prowadzenia pojazdu mechanicznego pod wpływem alkoholu, ubiegające się o jego ponowne wydanie. Bądź grupy osób które prowadzą pojazdy mechaniczne służbowo.


Pokaż więcej

Terapia
stresu

Stres – współcześnie jesteśmy na niego narażeni bezustannie. Czasem stres bywa mobilizujący, ale częściej – zwłaszcza gdy stan napięcia utrzymuje się długo, działa on niekorzystnie na nasze zdrowie. Skutki przewlekłego stresu to  m. in. osłabienie układu odpornościowego,


Pokaż więcej

Zapewniamy:

 • Pełną dyskrecję i anonimowość, przyjmujemy bez skierowania, nie współpracujemy z NFZ. Fachową opiekę (terapeutyczną)- grupową i indywidualną, psychologiczną i medyczną
 • Hipnoterapię – nowatorską, skuteczną, niestandardową metodę leczenia uzależnień.
 • Zwolnienie lekarskie na czas pobytu
 • Możliwość dalszego kontaktu ze swoim terapeutą po zakończeniu terapii, spotkania grupowe, grupy wsparcia
 • DETOX w razie potrzeby
 • Wi-fi na terenie całego ośrodka
 • Domową atmosferę, komfortowe warunki, oraz dobre smaczne wyżywienie opracowane przy współudziale dietetyka

Zajęcia sportowo-rekreacyjne: sala sportowa (siatkówka, tenis stołowy, worek bokserski), sauna, wyjazdy na basen w Kościerzynie, NORDIC-WALKING, wycieczki krajoznawcze Kaszub ( Szymbark, Wdzydze, Zamek w Bytowie i wiele innych) 

 

 

×

Formularz kontaktowy

   

  Najlepsza terapia uzależnienia od alkoholu.

  Terapia stacjonarna i indywidualna, terapia dla kierowców, terapia stresu.

  ZADZWOŃ – to nic nie kosztuje.