Detoks – odtrucie alkoholowe

Odtrucie alkoholowe, czyli detoks, polega na oczyszczeniu organizmu ze szkodliwego działania metabolitów alkoholowych oraz pozostałych toksyn. Po długim ciągu alkoholowym organizm osoby uzależnionej jest osłabiony, odwodniony i ma zaburzoną gospodarkę elektrolitową. Dobrze dobrany detoks działa kompleksowo na wszystkie te problemy. Grupa odpowiednich płynów i leków nawadnia organizm i pozwala przywrócić właściwy stan elektrolitów. Proces detoksykacji wpływa bardzo korzystnie w powrocie do trzeźwości.

Detoks alkoholowy w naszym Ośrodku Terapii Uzależnień odbywa się w komfortowych warunkach. Przeprowadzany jest przy wykorzystaniu nowoczesnych metod , które gwarantują maksymalną skuteczność i błyskawiczny powrót pensjonariusza naszego ośrodka do pełni sił witalnych i równowagi psychicznej. Stosowane przez nas metody eliminują nieprzyjemne i niebezpieczne objawy nagłego ostawienia alkoholu i pozwalają skutecznie przerwać ciąg alkoholowy. Leki i płyny wykorzystane w odtruciu alkoholowym są dostosowane indywidualnie do pacjenta. Taki sposób przeprowadzania detoksu jest bezpieczny i bardziej skuteczny. Proces detoksykacji przeprowadzony w sposób poprawny łagodnie wprowadzi chorego w stan trzeźwości i zniweluje nieprzyjemne dolegliwości związane z odstawieniem alkoholu.

 

 

 

 

Kontakt

Więcej informacji na temat odtrucia alkoholowego znajdziesz pod numerami telefonów podanymi na stronie głównej, a także w zakładce Kontakt. Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień i Ośrodek Odwykowy „WSPARCIE” w województwie pomorskim zachęca do skorzystania ze specjalistycznej pomocy.

 

 

×

Formularz kontaktowy

 

Intensywne, 3 dniowe, stacjonarne warsztaty dla osób współuzależnionych i DDA

Zadzwoń po więcej informacji.