Witaj w ośrodku „Wsparcie”

Jesteśmy ośrodkiem kameralnym, zapewniającym pełną anonimowość, poczucie prywatności i bezpieczeństwa. Nasz ośrodek nastawiony jest na przyjęcie maksymalnie do 8 pensjonariuszy. Dzięki pobytowi w niewielkiej grupie osób, możesz u nas czuć się swobodnie. Takie poczucie stwarzają też terapeuci i personel ośrodka. Oferujemy pobyt w pokojach jedno-, lub dwuosobowych.

Nie bez znaczenia jest też położenie ośrodka – z dala od zgiełku miasta, w sercu pięknej kaszubskiej przyrody. Pobyt w naszym niezwykle malowniczo położonym ośrodku sprzyjać będzie z pewnością autorefleksji, zastanowieniu się nad własnym życiem i być może zaczątkiem czegoś nowego. Zgiełk miasta, pośpiech, problemy codziennego życia takich możliwości z pewnością nam nie dają. Aby odnaleźć siebie, na nowo zacząć planować i marzyć, wyznaczyć drogę nowym wartościom, warto przyjechać do nas. Oferujemy wsparcie, pomoc, życzliwość i zrozumienie.

 

Dlaczego nasz ośrodek ?

 

Uzależnienie od Alkoholu

Alkoholizm to uzależnienie polegające na okresowym spożywaniu różnego rodzaju napojów alkoholowych w celu doznawania ich działania psychicznego, a czasem także dla uniknięcia złego samopoczucia. Jego istotą jest uzależnienie – zarówno psychiczne jak i fizyczne. 


Pokaż więcej

Uzależnienie od Narkotyków

Narkomania to patologiczne zjawisko społeczne polegające na uzależnieniu, do którego dochodzi na skutek krótko lub długotrwałego zażywania substancji odurzających, leków (głównie przeciwbólowych środków narkotycznych) bądź innych środków uzależniających.


Pokaż więcej

Uzależnienie od Leków

W dzisiejszych czasach zażywamy coraz więcej leków. Choć rzadko się o tym mówi, problem uzależnienia od coraz bardziej dostępnych leków staje się częstszy. Nie należy go bagatelizować, ponieważ może mieć fatalny w skutkach wpływ na życie i zdrowie osoby uzależnionej.


Pokaż więcej

Uzależnienia Behawioralne

Do niedawna uzależnienia kojarzono przede wszystkim z zażywaniem różnych substancji psychoaktywnych. Dziś coraz częściej w naszym ośrodku mamy do czynienia z nałogami behawioralnymi, czyli związanymi z wykonywaniem konkretnych aktywności.


Pokaż więcej

Zapewniamy:

  • Pełną dyskrecję i anonimowość, przyjmujemy bez skierowania, nie współpracujemy z NFZ. Fachową opiekę (terapeutyczną)- grupową i indywidualną, psychologiczną i medyczną
  • Hipnoterapię – nowatorską, skuteczną, niestandardową metodę leczenia uzależnień.
  • Zwolnienie lekarskie na czas pobytu
  • Możliwość dalszego kontaktu ze swoim terapeutą po zakończeniu terapii, spotkania grupowe, grupy wsparcia
  • DETOX w razie potrzeby
  • Wi-fi na terenie całego ośrodka
  • Domową atmosferę, komfortowe warunki, oraz dobre smaczne wyżywienie opracowane przy współudziale dietetyka

Zajęcia sportowo-rekreacyjne: sala sportowa (siatkówka, tenis stołowy, worek bokserski), sauna, wyjazdy na basen w Kościerzynie, NORDIC-WALKING, wycieczki krajoznawcze Kaszub ( Szymbark, Wdzydze, Zamek w Bytowie i wiele innych) 

 

 

×

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do Nas

Telefon: 792 911 220 – Jesteśmy do Państwa dyspozycji!