Witaj w ośrodku „Wsparcie”

 Nasz ośrodek nastawiony jest na przyjęcie maksymalnie 8 pensjonariuszy. Jesteśmy ośrodkiem kameralnym, zapewniającym pełną anonimowość, poczucie prywatności i bezpieczeństwa. Dzięki pobytowi w niewielkiej grupie osób, można u nas czuć się swobodnie. Takie poczucie stwarzają też terapeuci i personel ośrodka. Nie bez znaczenia jest też położenie ośrodka – z dala od zgiełku miasta, w sercu pięknej kaszubskiej przyrody.

Pobyt w naszym niezwykle malowniczo położonym ośrodku sprzyjać będzie z pewnością autorefleksji, zastanowieniu się nad własnym życiem i być może zaczątkiem czegoś nowego. Zgiełk miasta, pośpiech, problemy codziennego życia takich możliwości z pewnością nam nie dają. Aby odnaleźć siebie, na nowo zacząć planować i marzyć, wyznaczyć drogę nowym wartościom, warto przyjechać do nas. Oferujemy wsparcie, pomoc, życzliwość i zrozumienie.

Kaszuby są piękne o każdej porze roku i zachęcają do aktywności fizycznej. U nas możesz biegać, uprawiać NORDIC WALKINNG, spacerować, zbierać grzyby, oddychając przy tym niczym nie skażonym, pachnącym lasem powietrzem.

Terapia nie musi kojarzyć się z przykrymi doświadczeniami i przeżyciami, może być dobrym, owocnym czasem.

 

 

×

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do Nas

Telefon: 792 911 220 – Jesteśmy do Państwa dyspozycji!