Magdalena

Mam na imię Magdalena. Pochodzę z pięknego Poznania. Z wykształcenia jestem mgr. ekonomii. 
Wiele lat pracowałam dla międzynarodowej korporacji na szczeblu menadżerskim. Jednak pęd życia, kariera, dom, ciągły stres spowodowały, że gdzieś po drodze pogubiłam się i jak to zwykle bywa zaczęłam sięgać po alkohol. Doprowadziło to oczywiście do uzależnienia. Dlatego pewnego dnia postanowiłam całkowicie odmienić moje życie, nie było to łatwe, ale znalazłam w sobie siłę – rzuciłam pracę, przeszłam terapię, zmieniłam nawet miejsce zamieszkania. I w ten sposób rozpoczęłam nowe życie na Kaszubach.

Obecnie prowadzę wspólnie z Grzegorzem i Witoldem ośrodek. Jestem absolwentką studiów podyplomowych z psychoonkologii klinicznej na Gdańskim UM, obecnie w trakcie kursu I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. W ośrodku zajmuję się między innymi jego prawidłowym działaniem ale również z racji moich własnych doświadczeń, nabytej wiedzy merytorycznej pomagam naszym pacjentom podczas terapii.

Uważam że pomagając innym z problemem uzależnienia, pomagam również sobie. 
Wierzę, że każdy człowiek zasługuje na drugą szansę – potrzebuje tylko zyskać cel, który nada jemu życiu sens. Z natury nie jesteśmy idealni, ale właśnie to sprawia, że jeśli tylko zechcemy możemy być lepsi. Jestem pogodną, wesołą, pełną energii osobą. Uwielbiam eksperymentować w kuchni i odkrywać każdy nowy dzień i to co ma mi do zaoferowania.

×

Formularz kontaktowy

     

    Najlepsza terapia uzależnienia od alkoholu.

    Terapia stacjonarna i indywidualna, terapia dla kierowców, terapia stresu.

    ZADZWOŃ – to nic nie kosztuje.